Váš dodavatel v oblasti strojírenské konstrukce.

Nabízíme konstruktérské služby

Nabídka

Naše konstrukční kancelář se zaměřuje a může Vám nabídnout především tyto služby:

Montážní a servisní manuály

Na prvních obrázcích lze vidět model rozpadu sestavy a další sestavy, zhotovené pro našeho významného zákazníka.

Jednoúčelové stroje (+CNC)

Na následujících obrázcích můžete vidět CNC vysekávací stroj pro firmu HSE, ohýbací a crimpovací stroj pro Derutex (Forschner), na dalším obrázku potom olepovací stroj pro firmu FitCraft a na čtvrtém obrázku je zachycen Poka Yoke pro Derutex (CIE Plasty).

Dopravníky

Na dalších obrázcích můžete vidět dopravníky. Konkrétně na prvním obrázku dopravník pro firmu DAS, na dalším patrový dvojitý dopravník pro tutéž firmu a na třetím obrázku zdviž taktéž pro DAS (Zentiva).

Kontrolní a měřicí přípravky

Na následujících obrázcích lze vidět náhledy výkresů z naší dílny. Na prvním obrázku je kontrolní měřidlo svařence, které jsme zhotovili pro Letovické strojírny. Následuje obrázek kontrolní přípravy trubek klimatizace pro Autopal. Na dalším obrázku lze vidět kontrolní přípravek svařence pro firmu Brose. Následuje obrázek kontrolního přípravku výlisku pro BKNT (Renault). Na dalším obrázku lze vidět přípravek pro zkoušku tlakem vyhotovený opět pro firmu Brose, následuje potom obrázek svařovacího přípravku pro firmu DURA, a posledním obrázkem je zkušební stůl pro firmu Behr.

Obráběcí přípravky

Nabízíme konstrukci obráběcích přípravků.

Svařovací přípravky

V naší nabídce lze nalézt i nejrůznější svařovací přípravky.

Montážní přípravky

Nejrůznější montážní přípravky Vám můžeme taktéž nabídnout.

Speciální nástroje

Jsme schopní vyhovět našim zákazníkům i v případě dalších speciálních přání a požadavků na různé nástroje. Projekty zpracováváme jak ve 3D software – 11x licence Inventor vždy v nejnovější verzi, 11x licence Mechanical (Autocad) Desktop, licence NX6 (Unigraphics), 3x licence Alibre Design v9.1 tak ve 2D – výstup dle požadavků zákazníka a naších možností dle uvedeného software. Samozřejmosti je převod dat do nativních 3D formátů IGES, STEP, SAT a 2D formátů DWG, DXF, PDF.

Další náhledy naší práce můžete vidět na stránce referencí.